Міні-фестиваль хореографічних вистав «Артіль»

Міні-фестиваль хореографічних вистав «Артіль»

22 листопада 2018, 19:00

Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23в)

5 новітніх хореографічних вистав, створених молодими митцями. Для них це перші «дорослі» спроби зробити цілісні постановки для театру. Молоді хореографи зі своїми командами танцівників і кураторами працювали над значимими для них темами, такими, як патріархальне суспільство, моральні норми та роль жінки у «дивному новому світі» (вистава «Геката» Христини Слободянюк), фізичне тіло і вираження в ньому духовної сутності (вистава Дани Сарман).

Одна з робіт заснована на творах філософів Еріха Фром та Фрідріхі Ніцше – «Втеча від свободи» і «Так говорив Заратустра» як роздум про рух як невпинну трансформацію і боротьбу зі стереотипами (вистава Микити Кравченко). Навіть досвід античних містерій знайшов втілення у інтерпретації хореографів.

Вистава Марії Носової та Анни Винограденко присвячена дослідженню незвичних станів свідомості, що зазвичай приймаються як маргінальні й недоступні для раціонального аналізу, але сучасне мистецтво може подолати й ці грані. Повна «присутність у моменті», відкидання нав’язаних шаблонів «успішності», єднання у співтворчості, чесність у своєму висловлюванні – ключові моменти роботи Віолетти Матюшенко.

Налаштовуйтесь на сприйняття п’яти абсолютно різних вистав з глибинним філософським підтекстом.

Бронювання квитків за посиланням
Додаткова інформація про проект

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх