Імерсивна вистава «Лагуна. А так просто це як би не пояснити»

Імерсивна вистава «Лагуна. А так просто це як би не пояснити»

29 листопада 2018, 20:00
30 листопада 2018, 20:00
01 грудня 2018, 20:00

Carbon (просп. Академіка Глушкова, 1)

facebook

Вартість

250 грн

Документальна перформативно-імерсивна вистава у шахті. Тут задіюються не лише мозок, а й тіло людини-глядача-учасника. При чому за рахунок всіх органів чуттів, коли працюють одночасно зір, нюх, слух, смак, дотик, інстинкти вмикаються у процесі розвитку історії. Працюють м’язи тіла.

Це більш відфільтроване і чисте сприйняття, ніж сприйняття мозком. І більш повне. Плюс тіло важче обманути, ніж змусити розум маніпуляціями спожити ту чи іншу ідею, думку, переконання… тілесний чуттєвий досвід дозволяє не просто отримати власні враження, а й зафіксувати сам процес як певну реальну подорож. До того ж з попутниками…

Надихаючись діяльністю театральної групи Rimini Protokoll та власним бажанням відповіді суспільним явищам команда документально-перформативної постановки-занурення «Лагуна. А так просто це як би не пояснити» поєднує розвідку природи людини, процес особистого самовизначення, одкровення та концептуальне протистояння різних точок зору з приводу шахтної справи в Україні. Розглядає та переосмислює наявні стереотипи щодо жителів вугільно-промислових регіонів. Виявляє спільні і характерні риси.

Це договір принципової згоди та готовності. Жоден глядач НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ робити нічого, що йому/їй буде не до вподоби. Це запит на створення комфортних умов для отримання максимальних відчуттів і вражень під час вистави.

Режисура та драматургія – Павло Юров

Актори-перформери
Тамара Антропова
Вероніка Шостак
Денис Шацький
Олександр Боднар
та Дмитро Гаврілов

Сценографія
Катя Лібкінд
Пластика
Віктор Рубан
Дизайн звуку
Олеся Оникієнко
Спецефекти
Ірина Шершакова
Відео
Вікі Торнтон, Ярема Малащук, Павло Юров

Продюсерка
Анастасія Гетьман

Тривалість ~ 70 хвилин
Мова – українська, російська
Ненормативна лексика

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх