Фестиваль перцептивних експериментів

Фестиваль перцептивних експериментів

14 грудня 2017 - 16 грудня 2017

Центр Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23в)

facebook

Вартість

100 грн

Три роботи групи ТЛ, які працюють з глядацьким сприйняттям, використовуючи для цього різні способи мислення та пропонують глядачеві побути у не завжди зручному, але іноді приємному становищі у зарезервованому для цього часі

14.12 19.00
Стан у часі (state in time)

Людина завжди є надто активна у своїх власних проявах. Вона зазвичай прагне до майбутнього. Але, як бути, якщо в реальності Минуле не знаходиться за спиною людини, так само як Майбутнє не є точкою фокусу її погляду? Що відбувається, коли зір втрачає своє звичне місце у сприйнятті?

Можливо існує тільки один справжній кордон — між Минулим і Майбутнім — а, відтак, людина завжди уже стоїть на межі?

Глядачеві пропонується взяти участь у роботі із зав’язаними очима та спостерігати, ким вони є у кожен певний момент часу — глядачами, об’єктами, акторами, перформерами чи просто будь-ким будь-де.

15.12 19:00
Театр в голові. Насолоджуватися не-порозумінням.

Інструкція не передбачає контролю або перевірки, не існує неправильних дій. Як саме виконувати інструкцію перформер вирішує сам. Ця людина знаходиться на сцені, її дія набуває значення без відповідальності. Побачити можна тільки те, що видиме. Видиме не приховує нічого, те, що ти бачиш, є фактом, є реальним.Припинити суперечку між формою і змістом, яка лежить в основі агресивного, диктаторського погляду можливо тільки якщо відірвати їх одне від одного.

16.12 19:00
Гамлети. Гра в театр

Експеримент з ігровими структурами та уявою глядача, здатного перезібрати виставу. Метод композиції, що своєю структурою нагадує роботу з Книгою Перемін, чи то підважує і адаптує існуючу театральну конвенцію, чи то проблематизує її. Як працює відношення між абстрактним та конкретним у театральній практиці? Що відбувається між увагою та уявою, часом та простором, тобою і тобою?

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх