Балети «Варіації Життя. Спасіння Архонта». Відкриття сезону

Балети «Варіації Життя. Спасіння Архонта». Відкриття сезону

13 жовтня 2018, 19:00

facebook

Вам буде представлено дві унікальні авторські постановки. Вже знайомий і улюблений сучасний балет «Варіації Життя» від Анни Герус і Прем’єрна пластична вистава «пасіння Архонта» Олени Вертегел у виконанні професійних талановитих артистів.

Захопливі вистави без слів говорять з глядачем про найважливіше, про гармонію і прощення, про пристрасті й страждання, про хаос, про вихід із зони комфорту, важливість вибору.

Варіації життя
Ідея, хореографія, постановка – Анна Герус
Композитор и- М. Ріхтер, А. Шнітке
Г. Перселл,О. Арнальдс
Художники костюмів – А. Герус, О. Нікітіна
Художнє освітлення – Олена Антохіна

Варіації життя – дійство, що розгортається перед глядачем, драматично малює історію людського життя з його злетами і падіннями, коханням і ненавистю, швидкоплинністю і драматизмом. Філігранна пластика, чарівна музика, сценографія і декламування віршу М.Цвєтаєвої «Уж сколько их упало в эту бездну…» наприкінці балету народжують кульмінацію – потужне співпереживання та емпатію до кожного окремого персонажа і до головної героїні, беззахисній та сильній, тонкошкірій і мужній Lady in red.

Cпасіння архонта
Ідея, хореографія, постановка – Олена Вертегел
Композитор – Марта Галаджун
Художник костюмів – Каріна Гаєва
Проекція – Георгій Потопальський
Художнє освітлення – Олена Антохіна

Авторка спектаклю використовує давній міф з часів гностичних вчень ІІ-ІІІ ст. лише як тло власних роздумів над темою поневірянь Святої Софії, «душі всіх душ», що схибивши, занурилася глибоко в лабіринт матерії, породивши потворних синів-архонтів. Вони вводять людство в оману, видаючи ілюзію за дійсність, в основі якої лежить незнання.

Зрештою, власна інтерпретація автора прекрасно узгоджується з образами холоднокровних і кровожерливих архонтів, які в гонитві за світлими душами, сходять на землю, видаючи себе за черниць, що ховають обличчя від «світла», в ролі якого виступає глядацький зал.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх