Другий благодійний «Забіг із собаками»

Другий благодійний «Забіг із собаками»

30 вересня 2017, 09:00

Липова алея (ВДНГ) (просп. Академіка Глушкова, 1)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» (Happy Paw) проводить Другий благодійний «Забіг із собаками». Як і на першому забігу, учасникам запропонували подолати дві дистанції – 1 км і 3 км.

Всі кошти, зібрані в результаті забігу, будуть витрачені на будівництво тренувальних та ігрових майданчиків для собак. Проект вже підтримали Василіса Фролова, Анатолій Анатоліч, Кароліна Ашіон, Яна Станішевська, Яна Глущенко, Світлана Тарабарова, MONATIK, Бумбокс, ONUKA, Vivienne Mort, Даша Астаф’єва, «Студія Квартал-95» та багато інших.

Кожен учасник забігу зможе подолати дистанцію разом із зірковими командами, отримати грошові призи від спортивних партнерів Saucony, а також шанс виграти квиток на один з концертів у рамках «Зіркової Лотереї»!

Для пухнастиків організатори також підготували багато сюрпризів: місячні запаси корму для найшвидших, сертифікати на ветеринарну діагностику, круті гаджети від Petсube і IFetch, безліч ласощів, веселих фотозон і безкоштовних консультацій від грумерів, ветеринарів і кінологів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх