Воркшоп перформерки та танцівниці Сібріґ Доктер

Воркшоп перформерки та танцівниці Сібріґ Доктер

17 вересня 2018 - 21 вересня 2018

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний, необхідна реєстрація

Під час п’ятиденного воркшопу Сібріґ поділиться своїм багаторічним досвідом роботи з тілом та простором.

Сибриг описує тематику воршопу наступним чином: Навколишнє середовище, в якому ми живемо (безпосереднє оточення сім’ї, друзів та сусідів, а також нації та держави, в якій ми виростаємо), має стійкий і проникливий вплив на нашу поведінку. Культура, новини, архітектура, інфраструктура: насправді вся нематеріальна та культурна спадщина відіграє певну роль у тому, як ми думаємо про наші тіла, як ми маніфістуємо їх і як ми ставимось до інших.
Під час воркшопу ви будете працювати з практиками та оцінками, вивчаючи співпереживання, спільні стратегії та можливість рухатися разом. Одне з занять відбудеться за межами студії й дозволимо собі піддатися впливу міської архітектури та людей, що рухаються в ньом
.

Sybrig Dokter працює в сфері сучасного танцю, театру і візуального мистецтва. Вона випускниця London School of Contemporary Dance, навчалась у студіях Мерса Каннінгема, Луї Фалько і Марти Грем. Викладала в Амстердамській школі SNDO та співпрацювала з Джульєн Гемільтон (Julyen Hamilton), Жаклін Кнупс (Jaqueline Knoops) та Віс Меркс (Wies Merkx). Після повернення до Стокгольму ініціювала багато міжнародних проектів у різних країнах світу, серед яких Молдова, Естонія, Білорусь та Україна. Нещодавно Сібріґ завершила проект сновидіння під назвою Падіння та проект Археологічне тіло.

Воркшопи відбуватимуться 17-21 вересня з 18:00 до 21:00.
21 вересня о 19:00 очікується відкрите заняття з показом результатів воркшопу.

Участь у воркшопі безкоштовна. Робоча мова англійська. Кількість місць обмежена. Cвоє СV та короткий мотиваційний лист надсилайте на адресу: [email protected] з позначкою теми листа “Воркшоп”.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх