Воркшоп для підлітків «Як написати повість про майбутнє»

Воркшоп для підлітків «Як написати повість про майбутнє»

27 вересня 2018, 17:30

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

Необхідна реєстрація

Реєстрація

Дізнайся, як написати повість про майбутнє, під керівництвом німецького письменника Роберта М. Зоннтаґа. Для тих, хто відчуває в собі хист та наснагу до письменництва, – або просто хоче розібратися, звідки береться література.

Воркшоп для підлітків віком від 12 до 15 років. Воркшоп відбуватиметься німецькою мовою з послідовним перекладом на українську.

Справжнє ім’я Роберта М. Зоннтаґа — Мартін Шойбле. Він працював журналістом, вивчав політичні науки у Берліні, Ізраїлі та на Палестинських територіях та отримав науковий ступінь в галузі політики. Як автор науково-популярних книг займався насамперед суперечливими питаннями політики, культури та релігії. Дослідження кризових регіонів та досвід, отриманий там, лягли в основу його романів. На сьогодні автор написав чотири науково-популярні твори та працює над третім романом.

«Сканери» Роберта М. Зоннтаґа українською мовою опубліковано у межах проекту підліткових (анти)утопій «На дотик» Goethe-Institut Ukraine. У книжці йдеться про намагання оцифрувати якомога більше книжок, позбавивши, таким чином, паперові носії сенсу; але чи так все однозначно?

Воркшоп відбудеться у Мистецькому арсеналі у межах IV Освітній фестиваль «Арсенал ідей».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх