Воркшоп британського письменника Девіда Солоя «Як писати прозу»

Воркшоп британського письменника Девіда Солоя «Як писати прозу»

06 березня 2018, 14:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Як писати художню прозу? Як готувати себе до початку роботи над книжкою? Як відбувається процес створення роману чи прозової збірки — від задуму до шліфування чернеткових записів? Що насправді робить письменник і як стати успішним автором прози?

Мистецький арсенал. ЛітЛаб запрошує на воркшоп британського письменника Девіда Солоя «Як писати прозу». Тригодинна розмова про творчий процес та фахові підходи до творчості адресована насамперед тим, хто хоче зрозуміти, як працює письменник.

Захід відбудеться англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Девід Солой (David Szalay) – британський письменник. Автор кількох романів та збірок короткої прози. Отримав премії Бетті Траск та Джефрі Фабера за дебютний роман «London and the South East» (2008), став фіналістом Букерівської премії з романом «All That Man Is» (2016). Є автором романів «Innocent» (2009) і «Spring» (2011).

Девід Солой увійшов до списку 20-ти топових британських письменників до 40 років видання «The Telegraph» (2016), а також списку найкращих молодих британських романістів від літературного журналу «Granta». «The Guardian» називає Солоя «одним з найкращих письменників, яких ми маємо».

У своїх текстах Девід Солой розкриває складні характери, дає голос героям, які перебувають у кризових ситуаціях, досліджує маскулінність.

Подія відбувається за підтримки Британської Ради спільно з Письменницьким центром Norwich, Великобританія, в рамках Міжнародного літературного шоукейсу.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх