Освітній день у PinchukArtCentre

Освітній день у PinchukArtCentre

08 березня 2019, 13:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний, необхідна реєстрація

8 березня PinchukArtCentre запрошує дітей віком 4-12 років та їхніх батьків, а також усіх охочих на серію освітніх заходів, присвячених Міжнародному дню прав жінок. Дорослі та маленькі відвідувачі зможуть дізнатися більше про цей день в історії, про боротьбу жінок за рівні права, а також про партнерські стосунки у родині й справедливий розподіл домашніх обов’язків. Крім того, на дітей чекають художні заняття та майстер-класи.

Описи та розклад заходів:

13:00 – 14:00
Лекція історикині Ольги Лабур про історичний контекст Міжнародного дня жінок (для всіх бажаючих)

Лекторка розповість, де і чому на початку ХХ століття було започатковано Міжнародний жіночий день, про боротьбу жінок за рівні права, яка цьому передувала, а також про те, коли і чому у Радянському Союзі 8 березня перетворилося на свято квітів та весни.
Місце проведення: 4-й поверх, в просторі експозиції Future Generation Art Prize 2019.

13:00 – 14:00 Художнє заняття з Єгором Анцигіним «Ким ти хочеш бути, коли виростеш?» (для дітей віком 4-7 років)
Художник Єгор Анцигін запропонує дітям поміркувати про професії і відповісти на запитання, чи бувають виключно жіночі або виключно чоловічі професії. Визначившись із планами на майбутнє та розібравшись зі стереотипами відносно професій, маленькі учасники та учасниці створять власний професійний календар на 2019 рік.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Місце проведення:5-ий поверх, освітня кімната

14:00 – 15:30 Інтерактивне читання «Принцеса Розумаха» для дітей від літклубу Букмоль (для дітей віком 4+)
Літературний клуб «Букмоль» запрошує маленьких книголюбів і книголюбок зруйнувати кілька нестерпних стереотипів про принцес на інтерактивному читанні книжки-картинки Бабетти Коул «Принцеса Розумаха» та розважитися на творчому майстер-класі за мотивами прочитаної історії.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Місце проведення: 4-й поверх, в просторі експозиції Future Generation Art Prize 2019.

14:30 – 15:30 Зустріч із автором книги «Тато в декреті» Артемом Чапаєм (для дорослих)
Український письменник та профемініст Артем Чапай поділиться власним досвідом та розкаже про практичний вимір партнерських стосунків, про те, чи страшно бути чоловіком емансипованої дружини і разом з нею виховувати дітей.
Місце проведення: 4-й поверх, в просторі експозиції Future Generation Art Prize 2019.

16:00 – 17:00 Воркшоп Ніни Потарської для всієї родини «Чи можлива справедливість у розподілі домашніх обов’язків?» (для всіх)
Експертка з жіночої емансипації Ніна Потарська зробить екскурс у світову історію розподілу хатніх обов’язків, розгляне актуальні статистичні дані щодо розподілу цих обов’язків в сучасних українських сім’ях та запропонує практичну модель, як справедливо розподілити турботу про дім між усіма членами родини.
Місце проведення: 4-й поверх, в просторі експозиції Future Generation Art Prize 2019.

16:00 – 17:00 Майстер-клас зі створення портретів супергероїнь від ілюстраторки дитячих книг Анни Сарвіри (для дітей віком 6-9 років)
Художниця Анна Сарвіра запропонує маленьким учасникам та учасницям свого майстер-класу, використовуючи змішану техніку, створити портрети супергероїнь – вигаданих персонажок або реальних матусь, бабусь, сестричок та подруг.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Місце проведення: 5-й поверх, освітня кімната

Партнери заходу: HeForShe Arts Week 2019 та Букмоль.
HeForShe Arts Week є світовою ініціативою, яка щорічно проходить у багатьох світових столицях: Лондоні, Мадриді, Стокгольмі, Амстердамі, Мехіко та інших. Символічно, що HeForShe Arts Week стартує 8го березня – Міжнародного жіночого дня. Інтерактивний гід подіями HeForShe Arts Week 2019 в Україні за лінком – bit.ly/2EiX1Nw

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх