Відкрите читання п’єси та лекція від британського драматурга Девіда Едгара

Відкрите читання п’єси та лекція від британського драматурга Девіда Едгара

31 жовтня 2017, 18:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Відкрите читання п’єси «П’ятидесятниця», Evening Standard Award for Best Play of the Year. Лекція про сучасну британську драматургію від автора Девіда Едгара.

Девід Едгар – один з провідних британських драматургів, автор більше 60 п’єс і радіо -телепостановок. Девід заснував школу драматургів при Бирмінгемському університеті, є літературним консультантом Королівської Шекспірівської Компанії та почесним членом Королівського Товариства Літератури.

У його доробку п’єси написані для Королівського Національного Театру Лондона та Королівської Шекспірівської Компанії. П’єси Едгара неодноразово ставала лауреатами нагород: Society of West End Theatres Best Plays, Tony Award (USA), Plays and Players Award for Best Play.

«П’ятидесятниця» – політична, інтелектуальна п’єса з елементами комічності, що входить до трилогії п’єс, написах драматургом про посткомуністичне суспільство. У творі дискутується тема нової свободи Східної Європи, де метафорою політизованого суспільства стає фреска. Події відбувається у невизначеній східноєвропейській країні.

Під величезним муралом у стилі радянського соцреалізму у забутій середньовічній церкві знаходять релігійну фреску створену невідомим художником, що надзвичайно подібна на «Оплакування Христа» Джотто.

Реєстрація для акторів, охочих взяти участь в читанні.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх