Лекція Валерії Мілосердової «Львівський фотоконтекст. 1990-ті»

Лекція Валерії Мілосердової «Львівський фотоконтекст. 1990-ті»

18 липня 2018, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

Фотограф Валерій Мілосердов розповість про власний мистецький досвід у 1990-их, «часи, коли почали говорити на заборонені теми». Усі присутні матимуть змогу побачити його авторську фотозйомку Львова та Дрогобича, зроблену у вересні 1990 року: мітинги та В’ячеслава Чорновола на засіданні обласної ради, пам’ятник Леніну на складі й демонтаж постамента цього пам’ятника, збудованого з могильних плит єврейського цвинтаря, а також розкопки поховань жертв НКВС у саду Дрогобицького педагогічного інституту.

Крім того Валерій Мілосердов презентує серію документальних фотографій 1993 року, зняту в Рогатинському районі Івано-Франківської області та розповість історію жінки, що була зв’язковою загону УПА і з 1947 до 1991 року й ховалася у підвалі в батьків та сестри.

Валерій Мілосердов – український фотограф і фоторедактор. Автор персональних та учасник колективних виставок в Україні, Швейцарії, Словаччині, ОАЕ та Росії. Працював фотокореспондентом та фоторедактором у Киргизькому телеграфному агентстві, численних московських та київських газетах і журналах, а також у фонді культурних ініціатив «Ізоляція». Його серія документальних фотографій «Покинуті люди» про шахтарів Донбасу отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв Images (Швейцарія, 1995).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх