Лекція Олександра Івашини «Сутінки Еросу»

Лекція Олександра Івашини «Сутінки Еросу»

16 травня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

PinchukArtCentre запрошує на лекцію Олександра Івашини «Сутінки Еросу. Сексуальність часів екологічного кінця та технологічної сингулярності», яка відбудеться в межах публічної програми до виставки Ain’t Nobody’s Business.

Сьогодні сексуальність губиться в безлічі концепцій, догм, стереотипів, практик та поведінок. Із сексуальністю пов’язують владу, насилля, знання, любов, насолоду, радість, розваги, товар, комічність та інше. Водночас сучасні мислителі наголошують, що «сексуальних стосунків не існує», а сама сексуальність — це проблема, з якою знову і знову потрібно працювати, таємниця, яку все щє потрібно встановлювати і пояснювати. З фрагментів різних теорій, образів, подій та фактів культури в лекції буде надана та версія сексуальності, що радше інтуїтивно вихоплюється чи намацується як глобальний «тренд» сучасності.

Олександр Івашина — культуролог, дослідник культури та мистецтва, старший викладач кафедри культурології НаУКМА, де вже понад 20 років читає авторські курси про сучасну культуру та місце особистості у ній.

Лекція відбудеться на 6-му поверсі арт-центру.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх