Лекція Лесі Кульчинської «Чому воюють з творами мистецтва?»

Лекція Лесі Кульчинської «Чому воюють з творами мистецтва?»

30 травня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

PinchukArtCentre запрошує на другу лекцію культурологині Лесі Кульчинської в межах публічної програми до виставки Ain’t Nobody’s Business.

Під час лекції «Насильство над образом. Чому воюють з творами мистецтва в Україні» буде здійснена спроба дати пояснення загадковому феномену війни з творами мистецтва, і відповісти на запитання: що є причиною насильства над беззахистним образом, та яку мету воно переслідує? Звертаючись до конкретних випадків цензури та особливо інтенсивних реакцій на мистецтво в Україні з 1991 року до сьогодні, лекторка розгляне, як змінювався характер цих реакцій, та проаналізує те, що в них залишилося незмінним.

Місце проведення — 2-й поверх, експозиція виставки Ain’t Nobody’s Business.

Леся Кульчинська — культурологиня, кураторка, дослідниця візуальної культури, має ступінь кандидата мистецтвознавства. Авторка книжки «Смислоутворення в кінематографі: жарові механізми» (Київ, 2017). Кураторка виставок «Українське тіло» (2012), «Кажуть там ти знайдеш своє щастя» (2015), «Пліт Крим. Карта долі» (2016) та ін. Авторка проекту «Мобільна школа візуальної освіти». Сфера дослідницьких інтересів: теорія та історія образу, теорія кіно. Живе та працює в Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх