Лекція Лесі Кульчинської «Агресивний образ. Насилля над глядачем»

Лекція Лесі Кульчинської «Агресивний образ. Насилля над глядачем»

23 травня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

PinchukArtCentre запрошує на курс лекцій культурологині Lesia Kulchinska під загальною назвою «Хто боїться мистецтва?» в межах публічної програми до виставки Ain’t Nobody’s Business.

На глядача неодмінно потрібно вплинути: розвінчати його хибні цінності, деконструювати його примітивні погляди, поставити під сумнів його відчуття, вибити у нього ґрунт з під ніг, спровокувати, шокувати, спантеличити. Під час першої лекції Леся Кульчинська проаналізує зразки особливо пристрасної уваги до глядача в сучасному мистецтві та прослідкує її витоки.

Розклад лекцій:
23 травня, 19:00 — перша лекція «Агресивний образ. Насильство над глядачем як мистецька стратегія»
30 травня, 19:00 — друга лекція «Насильство над образом. Чому воюють з творами мистецтва в Україні»

Леся Кульчинська — культурологиня, кураторка, дослідниця візуальної культури, має ступінь кандидата мистецтвознавства. Авторка книжки «Смислоутворення в кінематографі: жарові механізми» (Київ, 2017). Кураторка виставок «Українське тіло» (2012), «Кажуть там ти знайдеш своє щастя» (2015), «Пліт Крим. Карта долі» (2016) та ін. Авторка проекту «Мобільна школа візуальної освіти». Сфера дослідницьких інтересів: теорія та історія образу, теорія кіно. Живе та працює в Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх