Лекції та воркшопи «Граючи в мистецтво»

Лекції та воркшопи «Граючи в мистецтво»

22 травня 2018 - 23 травня 2018

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на серію лекцій та воркшопів від команди Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center. Представники однієї з найпрогресивніших арт-інституцій Польщі розкажуть на прикладі власних проектів про сучасну арт-медіацію й те, як залучати до мистецьких ініціатив якомога ширшу аудиторію. Події розраховані на працівників культурних інституцій, освітян та всіх, хто цікавиться медіацією мистецтва.

ПРОГРАМА

ВІВТОРОК 22 ТРАВНЯ, 17:00-20:00
Пьотр Краєвські «Про освіту й виставкову діяльність, або Як затягти твою бабусю на виставку сучасного мистецтва?»
Головний куратор WRO Art Center Пьотр Краєвські презентує коротку історію своєї інституції та практик музейкої освіти й арт-медіації, а також розповість про роботу зі смислами, створення просторів для діалогу, мову й комунікацію.

Кшиштоф Добровольскі «Грайливо про медіа-мистецтво для всіх поколінь»
Мультфільми з Польщі та усього світу, розслаблена атмосфера, непередбачувана програма, цікаві модератори, кінозала для дітей із подушками й матрасами посеред виставкового простору, тематичні воркшопи, команда професіоналів, що ставляться до дітей та їхніх батьків як до партнерів, неочікувані ідеї та новаторські формули, читання останньої літератури для дітей і ще багато іншого, безкоштовно – все це простий рецепт гарної події, щоб провести час зі змістом.

Кшиштоф Добровольскі розповість про програму «Недільних ранків», яку він координує у WRO Art Center. Програма, започаткована 2008 року, продовжує традицію родинних походів у кіно в неділю та розрахована на дітей і дорослих, які приходять до WRO Art Center щонеділі подивитися мультфільми й дізнатися багато нового про сучасне мистецтво.

СЕРЕДА 23 ТРАВНЯ, 17:00-20:00
Маґдалена Крейс, Аґнєшка Кубіцка-Джєдушицка «Музейна освіта у перехідному стані, або Навіщо нам аудиторія?»
Кураторки освітніх програм WRO Art Center Маґдалена Крейс та Аґнєшка Кубіцка-Джєдушицка розкажуть про різницю між арт-медіацією та «розвитком аудиторії», ментальні мапи, дискусії та нові підходи до взаємодії з глядачем.

Каміла Вольщак «Самопідтримувані Універсальні Виставки як практика арт-медіації»
SUW (Samonośne Uniwersalne Wystawy – Самопідтримувані Універсальні Виставки) – це ініціатива мистецької медіації у формі тривалого проекту, керованого художниками, створена Камілою Вольщак, що відображає її досвід організації незалежних виставок, суб’єктивних прогулянок «ПереСУВання» та мистецької галереї для дітей «СУВачек». Після короткої лекції Каміла проведе для учасників воркшоп у форматі walk&talk.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх