Лекції французьких інтелектуалів у Книгарні «Є»

Лекції французьких інтелектуалів у Книгарні «Є»

23 вересня 2018, 18:30
24 вересня 2018, 18:30
26 вересня 2018, 18:30

Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3)

facebook

Вартість

Вхід вільний

23 вересня – лекція соціолога, фахівця з міжнародного тероризму Фарада «Джихадизм, європейська справа»
Доктор Фарад Хосрохавар є професором Французької вищої школи соціальних наук у Парижі. Є провідним фахівцем з тероризму. Автор низки книг про радикальний мусульманський рух та причинам їх виникнення: «L’islam des jeunes» («Молодіжний іслам», 1997), «Les nouveaux martyrs d’Allah» («Нові мученики Аллаха», 2002), «L’islam dans les prisons» («Іслам в тюрмах», 2004).

24 вересня – лекція французького соціолога Мішеля В’євйорки «Чи спроможні ми полишити насильство?».
Мішель В’євйорка – один із провідних французьких соціологів, керівник Центру соціологічного аналізу та соціологічних інтервенцій (CADIS) при Вищій школі соціальних наук. Експерт з акцій громадянської непокори у Франції 2005 року. Його наукові інтереси охоплюють питання насильства, расизму, тероризму та соціально-культурних рухів.

Пан В’євйорка є засновником та редактором соціологічного журналу Le Monde des Debats і разом з Джорджем Баланд’є спільно редагував Cahiers internationaux de sociologie до його закриття наприкінці 2010 року. Також, він був президентом Міжнародної соціологічної асоціації з 2006 по 2010 роки, а від 2009-го є директором Фонду «Дім наук про людину».

26 вересня – французької історикині, спеціалістки з історії Голокосту та єврейської історії Аннетт В’євйорки «Свідок та жертва».
Аннетт В’євйорка є відомою французькою історикинею, спеціалісткою з історії Голокосту та історії євреїв у ХХ столітті. У своїх роботах авторка піднімає питання геноциду єврейського народу протягом Другої світової війни та у ХХ столітті загалом.

Пані Аннетт бере участь в Асоціації «Примо Леві» (догляд та підтримка жертв тортур та політичного насильства), також вона є директоркою з досліджень в CNRS та являється членом Вищої ради архівів. Вона була членом місії дослідження «Розподіл євреїв Франції», яка називається місією Маттеолі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх