Передноворічна екскурсія «Духовні міста. Оксана Мась»

Передноворічна екскурсія «Духовні міста. Оксана Мась»

30 грудня 2017, 14:00

Art Ukraine Gallery (вул. Грушевського, 9а)

facebook

Вартість

50 грн

Екскурсія виставкою Оксани Мась «Духовні міста» з відомою київською медіаторкою Ольгою Шамрай. Унікальна виставка всесвітньо відомої української художниці Оксани Мась прибула до Києва із Мілану, де була показанау у Музеї сучасного мистецтва MA*GA (Італія).

В ArtUkraine gallery представлено понад 30 робіт – з проекту «Духовні міста» та колекційні твори різного періоду. Принцип формування експозиції важко пояснити раціональною логікою, скоріше це інтерпретація сновидінь художниці, у яких поєдналися важливі для людства теми – культурний код людства, духовні міста та реальне життя.

Пошук культурного коду хужодниця починая з епохи відродження, що представлена у інсталяції «Sketch for Horse» і продовжує до сучасних «Духовних міст», що виконані у інноваційній техніці автора. Востаннє музейну виставку Оксани експонували 10 років тому.

Оксана Мась – українська художниця, родом з Одеси. На даний час проживає та працює у Іспанії. Художниця відома своєю арт-інсталяцією Вівтар націй, створеною з понад 3 млн. дерев’яних яєць з зображеннями людських гріхів, страхів та бажань. Художниця провела понад 80 персональних виставок.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх