Екскурсія виставкою «Піднесена до небес»

Екскурсія виставкою «Піднесена до небес»

16 червня 2018, 14:00

facebook

Вартість

120 грн, необхідна реєстрація

Андріївська церква в Києві — унікальна пам’ятка доби бароко, зведена за проектом архітектора Ф.-Б. Растреллі в середині XVIII століття на дніпровій кручі, де за переказами проповідував Св. Андрій.

Зведена на стрімкому пагорбі зі складними гідрогеологічними умовами церква часто потребувала ремонтів. За 250 років існування храм зазнав їх чимало… Сьогодні унікальний інтер’єр церкви, де зберігся художньо-декоративний ансамбль середини XVIII століття, знову стоїть у реставраційних риштуваннях…

Проте вже сьогодні всі бажаючі можуть познайомитися з деякими відреставрованими творами мистецтва з Андріївської церкви, які представлено на виставці «Піднесена до небес» в Софійському соборі.

На екскурсії ви дізнаєтесь цікаві відомості з історії будівництва храму, зблизька побачите відреставровані ікони з іконостаса Андріївської церкви та дізнаєтесь про рідкісні іконографічні сюжети доби бароко. Тільки під час екскурсії вам покажуть, де залишив свій підпис «живописний підмайстер» Олексій Антропов, який брав участь у написанні ікон для церкви.

Реєстрація на екскурсію та докладна інформація за телефонами:
(044) 278 76 62; (044) 279 22 56

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх