Дитячий освітній проект «Канікули з Сікорським»

Дитячий освітній проект «Канікули з Сікорським»

05 червня 2018 - 31 серпня 2018

Вартість

60 - 300 грн, необхідна реєстрація

У Музеї української діаспори в межах виставки «Наш Сікорський» діятиме дитячий освітній проект «Канікули з Сікорським». Музей пропонує цікаву й насичену програму для літніх шкільних таборів та родин:

Екскурсія виставкою «Наш Сікорський» (25 хв), під час якої відвідувачі дізнаються про київський та американський періоди життя авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків і гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром.
Квест «Талісман Сікорського» (15 хв), протягом якого учасники шукатимуть щасливий капелюх видатного авіаконструктора, а знайшовши, зможуть у ньому сфотографуватись.
Музейний кінозал (мультфільми й фільми про авіацію на вибір)
Майстер-клас по авіамоделюванню (15-20 хв) для молодшого шкільного віку (від 5 до 8 років): зібрати та розмалювати дерев’яну 3-d модель міні-гелікоптера.

Вартість:
1. Екскурсія + квест + кінозал: 300 грн. (для групи до 15 осіб). Групи понад 15 осіб будуть ділиться на менші й учасники виконуватимуть програму паралельно.
2. Майстер-клас – 60 грн. з учасника. Для дорослих, що супроводжують групу, – вхід безкоштовний.
Обов’язково потрібен попередній запис (тел. 044 280 64 18).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх