Авторська екскурсія Олександра Ройтбурда

Авторська екскурсія Олександра Ройтбурда

18 березня 2018, 16:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

60 грн

На виставці «FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 1990-х.» представлена одна із знакових робіт цього періоду «Психоделічне вторгнення панцерника «Потьомкін» у тавтологічний галюциноз Сергія Ейзенштейна» Олександра Ройтбурда.

Це відео увійшло до колекції Музею Сучасного Мистецтва у Нью-Йорку (MoMA), а у 2001 році Олександр Ройтбурд представив його на 49-му Венеційському бієнале і став першим художником, що представляв незалежну Україну.

Відео привласнює принципи ранньорадянського кінематографа і представляє собою «переформатоване кіно» — кадри з хрестоматійного твору Ейзенштейна змонтовані зі самостійно знятими художником сюрреалістичними вставками.

Як художник зараз оцінює мистецький період 90-х. років? Як зараз оцінює свої роботи того періоду та художні експерименти? Про це на інше говоритимуть під час зустрічі. А також – про історію створення знакової відео роботи та як кінострічка Сергія Ейзенштейна «Панцерник «Потьомкін», 1905 року пов’язана з виставкою куратора Олександра Ройтбурда «Академія холоду» в Одеському художньому музеї.

Олександр Ройтбурд – український художник, живописець, куратор. Співзасновник асоціації «Нове мистецтво, Одеса. Очолював правління Центру сучасного мистецтва Сороса в Одесі. Його роботи знаходяться в колекціях Музею Сучасного мистецтва у Нью-Йорку (Мома), Художнього музею університету Дьюк, Дурхем , Модерній галереї в Любляні, В Державній Третьяковській галереї, Моква.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх