Третій благодійний «Забіг із собаками»

Третій благодійний «Забіг із собаками»

24 червня 2018, 08:00

Парк «Муромець» (Дружби народів)

facebook

Вартість

100 - 300 грн

Реєстрація

Фонд допомоги безпритульним тваринам «Happy Paw» проведе вже Третій Благодійний «Забіг із собаками». Учасники зі своїми улюбленцями зможуть подолати дистанції в 1 або 3 км. Також є дві дистанції для бігунів без собак – це 500 метрів для дітей (від 6 до 10 років) та класичний забіг на 5 км.

Найбільший сюрприз, який підготували організатори, – це реєстрація рекорду України! Саме 24 червня кожен учасник зі своїм чотирилапим другом стане частиною історії, взявши участь у «Наймасовішому забігу із собаками».

Перші 300 зареєстровані учасники отримають круті стартові набори, а переможці та призери на кожній з дистанцій – подарунки від партнерів: грошовий сертифікат, місячний запас води, сертифікат Bodo, крісло та багато іншого!

Для чотирилапих учасників організатори також підготували багато сюрпризів: місячний запас корму, вітаміни, сертифікати на ветеринарну діагностику, новенький нашийник та повідок, біопакети для прибирання, а також безкоштовні консультації від
грумерів, ветеринарів і кінологів.

Найменших відвідувачів чекатиме дитяча зона від Експериментаніуму. А також: фуд-корт, аніматори, благодійна лотерея та маса позитивних емоцій! Також організатори подбали про зручність усіх учасників та гостей заходу. Тому на час проведення забігу від станції метро «Почайна» (колишня «Петрівка») до місця проведення забігу курсуватиме безкоштовний автобус.

Всі зібрані кошти будуть витрачені на будівництво вигульного майданчику для собак.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх