Свято «День Народження Андріївського»

Свято «День Народження Андріївського»

09 вересня 2018, 10:00

Андріївський узвіз

facebook

Вартість

Вхід вільний

Цього дня галереї та художники, театри та актори, музиканти, митці, ресторатори вийдуть на вулицю аби поділитись з киянами та гостями міста своїми історіями. На Вас чекає цікава святкова програма з подарунками, танцями, піснями, майстер-класами та ярмарком майстрів.

У проекті беруть участь відомі діячі культури та мистецтва: Богдан Струтинський, Олег Скрипка, Анжеліка Рудницька, молоді талановиті художники та музиканти.

Програма фестивалю:
– Квест «Таємниці Андріївського узвозу».

– Актори Київського академічного драматичного театру на Подолі та Київського академічного театру «Колесо» представлять вуличні спектаклі, екскурсії, майстер-класи з акторської майстерності й риторики.

– Музична екскурсія від Чоловічої хорової капели ім. Л.Ревуцького; виступи: дует домристів Корсун Михайло та Трускало Катерина, саксофоніст Роман Барсук, гурт акустичної лірики «Same Ta band», гурт «На Хвилину Вперед», дует «Harp & Violin» та ін. Вінілові вечірки від Old Fashioned Radio.

– Андріївський містичний. Місце зустрічі – біля «Замку Річарда»: історії від екскурсоводів-старожилів, ворожіння на рунах від Огнезара Заровича, майстер-клас з трактування рун від Ольги Токій. А також майстер-класи з виготовлення амулетів від майстринь-ведуній.

– Андріївський літературний. Місце зустрічі – біля літературно-меморіального музею Михайла Булгакова: літературні читання від письменників, автограф-сесії, зустрічі-розмови з представниками книжкових видавництв.

– Андріївський мистецький. Знайомство з галеристами, музеями та митцями, які експонуються на узвозі, майстер-клас із живопису для дітей від художниці Таміли Новодворської .

– Показ німого кіно під живу музику.

– Ярмарок майстрів. Майстер-класи: з бісероплетіння, розпису мехенді, малювання на воді «Ебру» , художнього розпису каміння, виготовлення ляльки-мотанки, грі на барабанах ТАМ-ТАМ.

– Окрема зона для дітей: майстер-класи з ліплення та малювання; виступи клоунів та ілюзіоністів, графіті на тину, фото-виставка.

– Андріївський гастрономічний. Цього дня, всі ресторани і кав’ярні вийдуть на вулицю, облаштують літні майданчики, аби нагодувати всіх шановних гостей смачними стравами.

– Андріївський модний. Цирульня «СТРЫЖОМ БРЭИМ НАЛЫВАЕМ». Сам пан Голохвастов буде зустрічати чоловіків, які готові змінити імідж. На честь дня народження Андріївського узвозу, майстри зроблять кожному зачіску в подарунок!

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх