Освітня програма до виставки Грейсона Перрі

Освітня програма до виставки Грейсона Перрі

18 лютого 2017 - 18 березня 2017

Вартість

Вхід вільний

У рамках Виставка Грейсона Перрі «Марнославство дрібних відмінностей» щосуботи протягом місяця проходитимуть тематичні освітні події від Культурний Проект.

18.02 (субота). 15:00 – 17:00

Лекція «Творчість Грейсона Перрі: літопис сучасного суспільства»; Лекторка – Катерина Філюк, кураторка і художня критикиня.
Лекція читатиметься російською мовою.

25.02 (субота). 15:00 – 17:00
Експертна екскурсія по виставці
Екскурсію проводитиме Тетяна Жмурко – мистецтвознавчиня, старша наукова співробітниця дослідницького відділу мистецтва XX–XXI століття Національного художнього музею України.

04.03 (субота). 15:00 – 17:00
Дискусія «Мода і смак класів Британії та України через призму сучасного мистецтва». Аналізуючи гобелени Перрі, роботи інших митців та феномени популярної культури, в ході дискусії учасниці обговорюватимуть як мода і смак пов’язані з класами в сучасній Британії та Україні? Чи існують класи в суспільстві? та інше.

11.03 (субота). 15:00 – 17:00
Лекція «Басейн (без води): творчість молодих британських художників (YBA)». Назва лекції запозичена з твору британського драматурга Марка Равенхілла «Басейн (без води)». У цій п’єсі автор на прикладі існування групи художників розкриває механізми, що діють у світі сучасного мистецтва та які він пов’язує з ідеєю успіху та заздрістю колег.

Лекторка – Тетяна Кочубінська, кураторка національних виставок PinchukArtCentre та наукова консультантка дослідницького відділу. Лекція читатиметься російською мовою.

18.03 (субота). 15:00 – 17:00
Лекція «Творчість Вільяма Хогарта. Початок золотого століття англійського живопису».

Лекторка – Наталья Романова, старша викладачка Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого та викладачка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Лекція читатиметься російською мовою.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх