Мітинг за заборону виробництва хутра в Україні

Мітинг за заборону виробництва хутра в Україні

03 липня 2018, 09:30

Верховна рада України (вул. М. Грушевського, 5)

facebook

У Європіі триває процес законодавчої заборони виробництва хутра і Україна має негайно приєднатись до нього! Це єдиний спосіб зупинити переміщення жорстоких та шкідливих шкуродерень з сусідніх країн, яке вже розпочалося.

Як і в країнах ЄС, така заборона має бути прийнята негайно, а повністю вступити в дію у 2024 році, щоб працівники шкідливих ферм опанували іншу діяльність, а українська держава напрацювала механізм контролю за дотриманням заборони. Він має бути прийнятий не лише на папері, а реально діяти!

Переміщення з ЄС небезпечних для здоров’я укранців виробництв вже розпочалося. Випадок останнього місяця: данський бізнесмен Ханс Олесен підписав документ про співпрацю з Житомирською ОДА про будівництво масштабної шкуродерні. По-сусідству вже побудована, діє і засмічує довкілля голландська шкуродерня.

Хочеш бачити Україну вільною від виробництв, що знущаються над тваринами і наносять шкоду нашому здоров’ю та довкіллю? Приєднуйся до акції 3 липня під стінами ВР!

Виробництво хутра заборонили Великобританія, Австрія, Чехія, Сербія, Нідерланди, Хорватія, Словенія, Македонія, триває процес законодавчої заборони в абсолютній більшості країн ЄС, саме тому вони тікають в Україну!

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх