Благодійний вечір «По світу: З подорожніх вражень»

Благодійний вечір «По світу: З подорожніх вражень»

18 травня 2018, 19:00

facebook

Вартість

Благодійний внесок

Благодійний вечір, організований Музеєм Михайла Грушевського разом з БФ «Таблеточки» до Міжнародного Дня музеїв.

Кожного разу, повертаючись з подорожі по світу, наситившись спогляданням пам’яток історії та культури, новими знайомствами, традиційною кухнею, нас переповнює бажання виплеснути свої емоції, розділити насолоду від мандрів з рідними й друзями. Такі ж почуття переживали й наші герої. Усі вони часом ділилися подорожніми враженнями один із одним, адже були добрими друзями чи приятелями. А сьогодні Михайло Грушевський, Іван Франко, Микола Лисенко, Леся Українка та Соломія Крушельницька промовляють до нас зі сторінок власних творів, щоденників, листів до близьких.

Тревел-блогінг, як виявилося, зовсім не сучасне поняття. Адже як інакше, на сучасний манер, можна схарактеризувати есеї Михайла Грушевського «По світу»? Він писав про старовинні руїни Риму, вузенькі вулички Флоренції, що сходяться усі, як одна, до серця міста — Пьяцца дель Дуомо, про пливучу, завжди карнавальну й незабутню Венецію, про Помпеї, Везувій і Колізей, про музеї, галереї й собори. Яскраві спогади живі й понині та можуть слугувати чудовим бедекером для подорожі.

Привернути увагу до спогадів, що пережили час і стали перлинами літератури, допоможуть сучасні українські культурні та громадські діячі. На Вас чекає безліч музичних варіацій у виконанні струнного квартету QuadArt.

Коли: 18 травня, 19.00

Де: вул. Паньківська, 9

Мінімальний благодійний внесок становить 100 грн.

Усі гроші будуть передані на допомогу дітям з окнологічними захворюваннями в Україні

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх