Благодійна барахолка «Кураж Базар. Flower Power»

Благодійна барахолка «Кураж Базар. Flower Power»

23 червня 2018 - 24 червня 2018

Арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 1)

facebook

Вартість

150 грн

Більше добра, більше любові, більше квітів – таким стане черговий Благодійний Кураж Базар в стилі хіпі. Єдина подія на рік, весь прибуток з якої відправиться на допомогу дітям.

Благодійна мета – 1 500 000 грн на створення інклюзивного дитячого табору і центру соціалізації для дітей з інвалідністю. Організатори відтворять вільну атмосферу Вудстока і покажуть всю красу світу.

Виступають герої минулого Благодійного Кураж Базару Sunsay і The Shu – дует Діми і Льва Шуров.

На барахолці 370 обраних продавців і зоряна алея з селебрітіз першого ешелону допоможуть оновити літній гардероб і представлять максимальну кількість одягу в стилі бохо і живих квітів.

У інклюзивній дитячій зоні будуть обладнані атракції для дітей з інвалідністю та відбудуться майстер-класи: арт-заняття з музикою і малюванням, гра на барабанах, плетіння вінків, заняття поезією і спортивні тренування для дітей.

У лекторії говоритимуть про комп’ютерні ігри, інклюзії, альтернативні школи, сексуальне виховання, психологію дітей з інвалідністю та їх батьків.

Також з червня Кураж Базар стане літньою резиденцією Національного Художнього Музею України. На Благодійний Кураж Базар Flower Power НХМУ представить експозицію з репродукціями робіт, пов’язаних з квітами і занурять усіх у світ фарб за допомогою VR.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх