Artist talk американського митця Росса Сміта

Artist talk американського митця Росса Сміта

17 лютого 2018, 12:00, 15:00

America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)

Вартість

Вхід за реєстрацією

Реєстрація

У суботу американський митець з Нью-Йорка Баєт Росс Сміт проведе дві творчі зустрічі: Як подолати культурні та філософські розбіжності? та Social Impact Art: Інструменти та підходи.

На першій ( о 12:00) Росс Сміт розповість про філософські істини, практики та конкретні концептуальні підходи до створення мистецьких проектів, котрі залучають широку аудиторію через нові медіа та суспільні практики. Він наведе приклади із власної кар’єри та діяльності інших сучасних митців Північної Америки і окреслить прийоми й підходи, які сприяють успіху проекту.

На другій (о 15:00) розповість про свої роботи, поділиться історією кар’єрного росту та розкриє питання, як мистецтво та медіа можуть стати невід’ємною частиною еволюції людства, що призведе до утворення багатокультурних, рівноправних та інклюзивних суспільств. Будемо дискутувати про те, як митець може сприяти однаковому розумінню та обізнаності на предмет людства, що живе єдиними ідеалами і цінностями. Баєт вестиме мову про деякі свої проекти та власний досвід подорожей світом і представлення своїх робіт на виставках. Після розмови Баєт проведе тур своєю виставкою – “Discernment” – та відповідатиме на ваші запитання.

Баєт Росс Сміт (Bayeté Ross Smith) – митцем, фотографом, мультимедіа-художником та кінематографістом із району Гарлем у Нью-Йорку. Свою кар’єру він розпочав як фотожурналіст у компанії “Найт Ріддер” (Knight Ridder). Баєт зараз є слухачем курсу підвищення кваліфікації TED, третій рівень. Він працював мультимедіа-художником та автором видань Нью-Йорк Таймс (New York Times) та POV.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх