Арт-середа: Олена Ємченко

Арт-середа: Олена Ємченко

06 вересня 2017, 19:00

facebook

Вартість

Вхід вільний

Осінній сезон Арт-середи відкриє загадкова художник з міста Бахмут, Донецької області Олена Ємченко (Клочко). На зустрічі Олена преставить свій проект «Червона тонка лінія», серією картин «Красуні і чудовиська» і відео-перформансом «Люцифер», названий на честь антициклону з Сахари, який спровокував аномальну спеку в регіоні в дні зйомок.

Під час створення фільму Олена взаємодіяла з жінками, котрі торгують на ринку, прибиральницями, посудомийками, безпосередньо в їх повсякденному середовищі. А потім – запросила їх взяти участь в «полюванні» на якесь чудовисько. Результати цього звіроловства можна побачити вже в цю середу.

Олена Ємченко (Клочко) закінчила Горлівський Інститут іноземних мов, опісля працювала перекладачем, паралельно займалася живописом, інсталяціями, працювала дизайнером по фарфору і інтер’єру. Після переїзду в Санкт-Петербург була запрошена на роботу дизайнером одягу і створила кілька колекцій одягу, що супроводжувалися перформансами. Закінчила Вищі режисерські курси імені Герасимова в Москві, після яких почалася робота на знімальних майданчиках і телепроектах. Створила власну студію, на якій здійснила зйомки повнометражного ігрового фільму «Силікон» спільно зі шведським психологом і письменником А. Будвінгом.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх