Вечірка «Worn Pop: She Past Away»

Вечірка «Worn Pop: She Past Away»

26 жовтня 2018, 20:00

Closer Art Centre (вул. Нижньоюрківська, 31)

facebook

Вартість

550 грн

She Past Away [TR] – це вокаліст, гітарист і автор пісень Волкан Канер і бас-гітарист Ідріс Акбулут, які зібралися в 2006 році в турецькому місті Бурса.

Згодом хлопці перебралися в Стамбул. Свій перший реліз – EP «Kasvetli Kutlama» – вони випустили в 2010-му. А через два роки на лейблі Fabrika Records вийшов їх перший лонгплей «Belirdi Gece». Незабаром до Волкана і Ідриса приєднався Доруко Öztürkcan, який відповідає за технічну частину в групі.

Незважаючи на свої турецьке коріння, звучать She Past Away абсолютно по-західному. Особливої ​​атмосфери їхній музиці надають мінімалістичні та дивні тексти пісень – хлопці принципово співають тільки турецькою, адже вважають, що тільки так можуть бути максимально чесні зі своїм слухачем.

Support:
Geuxx (UA) – київський shoegaze / dark-wave проект, заснований Павлом Дмитрієвим в 2013 році. Розмірена ритм-секція і спотворене звучання гітар поступово вводить слухача в транс. Зараз музиканти готують до виходу перший повноформатний альбом, де їх звучання стане ще глибшим, ніж будь-коли.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх