Вечірка «Worn Pop: Rendez-Vous»

Вечірка «Worn Pop: Rendez-Vous»

03 листопада 2018, 20:00

Closer Art Centre (вул. Нижньоюрківська, 31)

facebook

Вартість

350 грн

У 2012 році два молодих парижанина – Франсіс і Еліот – вирішили заснувати групу і почали записувати треки у себе вдома, надихаючись пост-панком і new wave. Згодом до них приєдналися Симон і Максим, і, назвавшись RENDEZ-VOUS, в 2014-му хлопці випустили свій перший EP.

RENDEZ VOUS стрімко стали популярними, заслуживши уваги колег по цеху і впливових критиків. Незабаром RENDEZ VOUS почали співпрацювати з італійським лейблом Avant! Records, на якому вийшов їх другий EP Distance.

Повноформатний альбом хлопці затіяли ще в 2016-му, але втілити задумане в життя вдалося лише через два роки. Для релізу дебютника RENDEZ VOUS вирішили не звертатися за допомогою, а створили власний лейбл Artefacts, на якому і вийде платівка 26 жовтня.

Support:
Geuxx (UA) – київський shoegaze / dark-wave проект, заснований Павлом Дмитрієвим в 2013 році. Розмірена ритм-секція і спотворене звучання гітар поступово вводить слухача в транс – ця музика дійсно дуже медитативна. Зараз музиканти готують до виходу перший повноформатний альбом, де їх звучання стане ще глибшим, ніж будь-коли.

DJ support: Luther

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх