Фестиваль сучасної електронної музики «Cтрічка»

Фестиваль сучасної електронної музики «Cтрічка»

19 травня 2018, 21:00

Closer Art Centre (вул. Нижньоюрківська, 31)

facebook

Вартість

890 грн

Протягом доби на шести танц-майданчиках, обладнаних на території стрічкоткацької фабрики, виступлять більше двох десятків артистів.

Основні дійові особи: канадський хаус-гангстер DJ Sneak, ветеран англійської техно-сцени Luke Slater, британський мультижанровий електронник DMX Krew з лайвом, завідувач всього кельнського музичного конгломерату Вольфганг Войт з ембієнт-проектом GAS. Теж з лайвом. Як і Ion Ludwig, Lady Starlight і Lobanov K. Іспанський електро-піонер Boris Divider з аудіо-візуальним концертом і своєю експериментальною стороною, представник норвезького диско-королівства Prins Thomas і ще один хаус-гангстер, тільки французький – Phil Weeks, майстер холодних і замислених музичних пейзажів Vladimir Inkovic, хаус-тріо із Франції dOP, представники формації Арма17 – Abelle і Ranishe Niyaak, співавтор фестивалю Анастасія Топольська (Nastia), резиденти Closer. За новинами лайн-апу спостерігайте на сторінці події: www.facebook.com/events/137070946965004, згодом він поповниться низкою цікавих українських артистів.

Відкриття фестивалю традиційно відбудеться на сцені у дворі Нижньоюрківської 31, після півночі почнуть працювати танцполи Closer, Otel ‘, Mezzanine і 3rd floor. З 9:00 основна дія переміститься на Лісовій Причал.

Працюватимуть гардероб, фудкорт, чайна і ресторан Savage Food.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх