Dj set YUKO

Dj set YUKO

22 грудня 2018, 20:00

It's NOT the LOUVR gallery bar (вул. В. Липинського, 4)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Історія гурту YUKO починається із зустрічі Юлі Юріної і Стаса Корольова у 2016 на одному з талант-шоу, після якого вони почали разом створювати свою музику – синтез фолку та дикої електроніки.

На сцені Стас і Юля – єдиний злагоджений організм, який виробляє так багато енергії, що її запросто вистачить на невеликий мікрорайон. Матеріал, який YUKO використовує в своїй творчості – це реальні українські пісні наших предків, зібрані у різних куточках країни, в тому числі самою Юлею.

Першу популярність гуртові приніс сингл Маша, що вийшов в лютому 2017, і закріпив – весняний EP Schebetuha. Після фестивального літа група випустила дебютний кліп на пісню Заєнька і пізніше восени – повноформатний альбом Ditch, який підвів риску під річним існуванням YUKO.

У лютому 2018 група дає свій перший сольний концерт в київському клубі Atlas, де збирає весь зал. У травні 2018 YUKO виступають на розігріві Gus Gus у Львові, а також в липні з’являться на фестивалі UPark, де розділять сцену з Gorillas і Massive Attack.

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх