Виступ Ingrid Arthur Band (USA)

Виступ Ingrid Arthur Band (USA)

12 серпня 2018, 20:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

Вартість

350 - 450 грн

Вона заспівала на офіційному прийомі для президента США Барака Обами, отримала три премії Греммі в категорії джаз, поп і ритм-енд-блюз, а її голос називають одним з найпотужніших голосів в історії госпела. 12 серпня діва госпела Інгрід Артур знову в Києві.

За час своєї багаторічної кар’єри, яка почалася ще в 80-х, Інгрід Артур встигла попрацювати з такими іменитими виконавцями, як: Ширлі Цезар, Дороті Норвуд, Тремейн Хокінс і Циссі Х’юстон. Багато хто знає Інгрід, як учасницю легендарного гурту «The Weather Girls», в якій Інгрід співала з 2003 по 2006 рр.

Після визнання в рідних США, Інгрід завоювала любов і популярність в Європі. Її «європейське вторгнення» почалося з участі в мюзиклі «Little Shop of Horrors» (Berlin) у складі Golden Gospel Voices. Після чого пішли виступи на сценах Парижа, Лондона і Берліна. Сьогодні Інгрід як і раніше гастролює по світу, пише авторську музику і керує хором «The Black Gospel Voices of America».

Неймовірна енергетика харизматичною Інгрід Артур цієї весни вже підкорила київських слухачів. У цей вечір ми знову почуємо цей потужний і щирий голос сучасного госпела. Чекаємо вас о 20:00 в Мистецькому Арсеналі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх