Trap opera «Wozzeck»

Trap opera «Wozzeck»

18 грудня 2017, 19:00

Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)

facebook

Вартість

250 - 500 грн

Іздрик & NOVA OPERA.

– композитори, мульти-інстурменталісти: Roman Grygoriv & Elias Spricht
– лайф-електроніка Georgiy Potopalskiy
– віолончелістка, бас-гітаристка: Жанна Марчинская
– виконавець на ударних Андрей Надольский
– сопрано Maryana Golovko
– баритон Andrey Koshman

Хто він, Воццек? Закоханий? Блазень? Божевільний? Злочинець? Жертва? Запитання це залишається відкритим і нині – майже 200 років після появи Войцека як героя драми Георга Бюхнера, і приблизно 100 років після його реінкарнації в опері Альбана Берга «Воццек».

Класичний Воццек-Войцек – уособлення трагічної приреченості кохання, що приходить як психічний розлад, як готовність до цілковитої самопожертви заради Іншого, а призводить до узалежнення, до поневолення і закінчується вбивством Іншого.

Новий «цифровий» Войцек – герой техно-карнавалу в нічному клубі. Його шизофренія народжує звуки спектральних синтезаторів, його маніакальні голоси перетворюються на рандомні біти драм-машини, його божевілля виривається із-під сцени неконтрольованими сейсмічними басами.

В магічному театрі треп-опери зойки жертв та коханок Войцека симулюють безжальні музичні алгоритми, а бризки крові стають райдугою із розбризканих зі сцени крапель енергетика.

Wozzeck народжується знову і знову. Як Агасфер, як летючий голландець, як клоун-убивця, як доктор Фаустус. Войцек народжується знову – цього разу у мерехтінні клубних лазерів та із мікрофоном в руках. Народжується, щоб в кінці шоу померти під свист та оплески бездушної юрби.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх