TOLO4NYI з презентацією EP «Серце з краю»

TOLO4NYI з презентацією EP «Серце з краю»

26 листопада 2018, 19:00

Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4)

Вартість

250 грн

TOLO4NYI — нова українська музика, поп-рок. У червні 2016 Женя Толочний представив дебютний EP «ЧерноеБелое», восени 2016 зіграв перший сольний концерт в київському тисячнику Atlas. Потім шукав новий звук і нові пісні. Крім авторського проекту, Женя вже кілька років є музикантом і вокалістом гурту Скрябін.

EP «Серце з краю» — це п’ять пісень, записаних в Києві в період з 2017 по 2018 рік. Разом з Женею, над матеріалом до альбому в чотирьох різних студіях працювали п’ять молодих українських саундпродюсеров: Кірілл Матюшенко, wavewalkrs (Юра Водолазький і Нікіта Рева), Саша Чунін, Даніїл Марін.

Женя Толочний про концерт: «Це буде live версія альбому з новими музикантами та новим саундом. Ми довго працювали в студії і тепер нарешті можна врізати це наживо. Хтось може сказати що нова платівка — це лише 5 нових пісень і цього для повноціонного шоу замало. Та ми репетируємо декілька нових треків, які увійдуть в наступний альбом, що вийде навесні 2019-го. Ще буде час подивитися нове відео «Серце з краю» яке ми відзняли влітку у Латвії, тому ми готуємося до насиченого шоу».

«Серце з краю» — це і гра слів. Головний трек альбому «про дівчину без серця» і одночасно про вибір бути не схожим на інших, про можливість наповнити своє життя і серце новим змістом.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх