Tik Tu з презентацією нового альбому «Ulitakis»

Tik Tu з презентацією нового альбому «Ulitakis»

21 березня 2019, 20:00

MonteRay Live Stage (вул. Прорізна, 8)

facebook

Вартість

250 - 450 грн

Купити квиток

Презентація нового альбому Ulitakis від українського інді-гурту Tik Tu. Поціновувачі сучасної української музики більше двох років очікували на цей реліз.

Оскільки всі учасники гурту мультиінструменталісти, альбом Ulitakis не можна обмежити рамками одного стилю чи напрямку. Це суміш прозорої електроніки з психоделічними просвітленнями. Гурт вдало використовує у своїх композиціях органи, перкусії, скрипки, барабани та ряд інших інструментів, створюючи насичені аранжування.

Ряд українських медіа визнав дебютний реліз Tik Tu як кращий інді-альбом 2016 року. В 2017-му англійський дім моди Wolf & Badger використав пісню Tik Tu у рекламному ролику своєї весняно-літньої колекції. А в 2018 році Tik Tu справедливо потрапили у список найкращих гуртів з України за версію журналу “Новое время”.

Працюючи над новим матеріалом, Tik Tu розширили своє звучання елементами з baroque та psychedelic pop та довели його до досконалого вигляду. При прослуховуванні Ulitakis так і хочеться відправитись в мандрівку паралельними світами.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх