Старо-новорічна паті з гуртом Big Green Bag

Старо-новорічна паті з гуртом Big Green Bag

13 січня 2019, 20:00

Docker pub (вул. Богатирська, 25)

facebook

Big Green Bag – український рок-гурт, ідея створення якого виникла на початку 2016 року у Кирила Собка – гітариста BGB. Кирило раніше був барабанщиком та грав в гуртах «Армагеддон» та «Мадера». Разом зі своїм другом Олександром Попушняком він зібрав професійних музикантів в одну команду.

До речі, і інші члени команди – досвідчені музиканти. Дмитро Мунд (клавішні) почав кар’єру музиканта ще 80-х роках минулого століття (групи «Дети подземелья» та «Scream Band»). Юрій Зарін (ударні) працював в командах «Стожари», «Брайтон» та «Простор». Юрій був учасником багатьох фестивалів, останній з яких – II відкритий байк-рок фестиваль «ROCK-простор» (м. Шахтарськ, 2013р.)

У квітні 2016 року BGB почав роботу над англомовним альбомом «Lonely Road», який створювався півроку. Стиль BGB – південний рок (Southern Rock). Першим сінглом стала композиція «Midnight Rolling».

У січні 2017 року BGB дав перший сольний концерт в Арт-пабі «Бочка на Подолі». Туди ж гурт запрошували навесні та восени.
У березні BIG GREEN BAG вже мав свої перші студійні записи. А в листопаді – перші професійні відео. Також у січні 2017 гурт брав участь у відборі до півфіналу «DockersRockBattle». Тоді ж входили в концертну програму «УМКо-2018», а в березні – феста «Сахара по Київськи».

Наразі триває студійна робота над альбомом та зйомки кліпів. Паралельно створюються нові композиції.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх