Концерт Years & Years

Концерт Years & Years

14 лютого 2019, 19:00

Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119)

facebook

Вартість

990 - 2490 грн

Купити квиток

Британсьцке поп-тріо Years & Years вперше виступить в Україні.

Years & Years – це Оллі Александер, Майкі Голдсворті та Ерме Тюркмен. Вони утворилися в 2010 році, коли Голдсворті переїхав з Австралії до Лондона і познайомився з Ноелем Ліманом, Олівером Сурбією, Ерме й Оллі. Через три роки Ноель і Олівер відсіялись, а Years & Years продовжили як тріо

У 2012 році Years & Years випускають дебютний трек «I Wish I Knew». Протягом трьох років виходить один хітовий сингл за іншим, які увійшли до складу дебютника «Communion», який став платиновим у Великобританії.

У липні 2018-го хлопці випустили другий альбом «Palo Santo». Створення зайняло три роки. За цей час гурт пережив тиск з боку лейблу, який вимагав ще один альбом, в якому будуть «золоті хіти». Тому хлопці трохи видозмінили звучання, покликали крутого продюсера Грега Керстін (Adele, Liam Gallgaher, Foo Fighters, Beck) і зробили концептуальну платівку.

Уся хитрість «Palo Santo» полягає в тому, що тут є хіти, але водночас альбом звучить, як цілісна історія. Тут закладені не тільки глобальні, зрозумілі смисли, а й особисте життя Оллі, починаючи з 13 років – буллінг з боку однокласників, депресія, харчові розлади і неприйняття його гомосексуальності.

Цей альбом гурт і представить Україні.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх