Концерт Вікторії Лук’янець

Концерт Вікторії Лук’янець

18 травня 2018, 18:30
19 травня 2018, 16:00

facebook

Вартість

250 грн

Концерт з нагоди Міжнародного дня музеїв запрошуємо вас на концерт Вікторії Лук’янець – однієї з найтитулованіших українських співачок, примадонни світових оперних театрів, володарки неповторного бельканто.

Вікторія почала навчатись співу у віці 14 років, пізніше вступила до Київської державної консерваторії ім. П. Чайковського, яку успішно закінчила у 1989 році. У цьому ж році вона почала свою професійну кар’єру в Академічному театрі опери і балету ім. Тараса Шевченка.

У 1990 році у Токіо здобула 1-шу премію на Міжнародному конкурсі вокалістів (1990 Tokyo International Vocalists Competition) Концертної асоціації «Музику народові» (The Min-On Concert Association) та у Відні на Міжнародному конкурсі Моцарта (International «Mozart Competition» in Vienna).

Далі дебютувала в Італії, Франції, Португалії, Японії, Греції, Австрії, Британії та багатьох інших країнах світу. В репертуарі Вікторії Лук’янець роль Цариці ночі в опері Моцарта «Чарівна флейта»; партія Джільди (Ріголетто), Віолетти (Травіата), Оскара (Бал-маскарад), Адіни (Любовний напій), Ельвіри (Пуритани), Розіни (Севільський цирульник), Лючії (Лючія ді Ламмермур), Офелії (Гамлет), Олімпії (Казки Гофмана).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх