Концерт «Selector Live: гурт Teleman»

Концерт «Selector Live: гурт Teleman»

10 листопада 2018, 19:00

Bel étage (вул. Шота Руставелі, 16а)

facebook

Вартість

560 - 890 грн

Купити квиток

Хоч гурт Teleman існує ще з 2012 року, їхня історія почалася задовго до цього. Томас Сандерс (вокал/гітара) та його брат Джонні (клавішні) знайомі з басистом Пітером Каттермоулом понад 20 років. Але вони були ядром популярного інді-поп гурту Pete and the Pirates, а згодом змінили тактику і створили Teleman з барабанщиком Гіро Амамія.

Британський гурт Teleman уперше виступить в Україні.

На початку вересня Teleman випустили свою третю студійну платівку Family of Aliens. На відміну від своїх попередників, цей альбом створений із вільнішим та більш колаборативним підходом до написання та запису музики. Наповнений новими електронними текстурами та гострою лірикою, він пропонує слухачам солідну колекцію відмінних поп-пісень та чіпких мелодій.

Selector Live – серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх