Концерт Scarlxrd

Концерт Scarlxrd

20 жовтня 2019, 19:00

Bel étage (вул. Шота Руставелі, 16а)

facebook

Вже цієї осені Україна здригнеться від міксу хіп-хопу, трепу та металу. Звучить неможливо? Маріус Лістроп доводить музичної індустрії, що насправді можливо все. Та робить це успішно протягом останніх кількох років під псевдонімом Scarlxrd. І доведе це в Києві.

У 2016 році Маріус Лістроп випустив кілька міні-альбомів. А ще через рік записує перший хіт Heart Attack, який подивилися більше 50 мільйонів разів на YouTube. Маріус став випускати релізи як кулі з кулемета.

Тільки в 2019 у нього заплановано дві повноформатні пластівки. Перша – Infinity – вийшла в березні. Друга – Immxrtalisatixn – готується побачити світ у вересні. Лістроп працює на максималку і показує, що навіть маленька ідея може стати повноцінним мистецтвом. Інакше звідки у нього стільки матеріалу?

Але самий сік – це лайви Scarlxrd. Дехто називає це музичним тероризмом, інші – відмінною емоційною розрядкою після довгого робочого дня. Маріус разом зі своїм діджеєм провокують натовп, лазять по балконах і стрибають з них, рвуть горлянки і зіштовхують людей у слемі.

Квитки з 20 червня, 10:00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх