Концерт SCARLXRD. Вперше в Києві

Концерт SCARLXRD. Вперше в Києві

09 червня 2018, 20:00

Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)

Вартість

790 - 1490 грн

Купити квиток

Scarlxrd – 23-річний британский репер Маріус Лістроп, музикант покоління Z, який створив власний стиль в хіп-хопі. Лють, нойз і скрім – три стовпи, на яких тримається творчість Scarlxrd. Він випускає по два-три альбоми в рік, його треки тривають не більше трьох хвилин, а злості в них вистачить на цілий натовп.

Дикий голос Маріус напрацював побувши вокалістом в рок-групі Myth City, яка проіснувала всього два роки. Гучність, натиск перейняв у Меріліна Менсона і Linkin Park. У кліпах він танцює, як епілептик.

Scarlxrd відноситься до артистів епохи SoundCloud. Працюють над матеріалом швидко, радують новими піснями часто і досягають популярності за рахунок фан-бази, яка активно шерить творчість кумирів в інтернеті. Його кліпи легко збирають мільйони переглядів.

Світ відкрив Scarlxrd у 2017 році. Його альбом «CHAXSTHEXRY» що містить і бенгери, і розслаблені треки, і мінімалістік-треп, досяг шаленої популярністі. За ним вийшов ЕР «CABIN FEVER» – нова порція агресивних бенгеров, які розширили його аудиторію. У вересні 2017 року репер оприлюднив альбом «LXRDSZN».

Кілька фактів про Scarlxrd:
в 16 років після смерті батька вирішив допомогти матері грошима, задля чого створив власний ютуб канал під ніком Mazzi Maz. Канал набрав 120 тисяч підписників та мільйонні перегляди. Пізніше Маріус власноруч видалив канал;
фішка Скарлорда – замінювати букву «О» буквою «Х», саме так можна розшифрувати назви пісень та нікнейм артиста;
артист часто спілкується з ними в соціальних мережах.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх