Концерт «New York Jazz: David Berkman»

Концерт «New York Jazz: David Berkman»

19 січня 2019, 20:00

Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4)

Вартість

250 - 700 грн

Американський джазовий виконавець, аранжувальник і композитор Девід Беркман (David Berkman) зіграє для київської публіки «New York Jazz».

Любов до джазу Девіду Беркманна прищепив його батько ще в дитинстві. Він хотів, щоб син став басистом. Правда, батько завжди слухав Оскара Петерсона, Томмі Фланаган, Білла Еванса, Хенка Джонса, Уїнтона Келлі – всі вони були піаністами. Це і визначило подальшу долю Девіда, який вважав за краще також стати піаністом.

На сьогоднішній день Девід Беркман володар нагород 2000 Doris Duke / Chamber Music America New Works Creation і Presentation Grant. Він грав у багатьох джаз бендах, включаючи Cecil McBee, Tom Harrell і The Vanguard Orchestra. Виступав і записував спільні композиції з численними джазовими світилами.

Останні тури Девід Беркман провів в Нідерландах, Австрії, Німеччини, Бельгії, Голландії, Ірландії, Іспанії, Італії, Бразилії, Японії, Кореї, Нової Зеландії і в усіх Сполучених Штатах, де виступив в якості бенд лідера зі своїм тріо (The David Berkman Trio ) і квартетами (The David Berkman Quartet і The New York Standards Quartet).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх