Концерт Keith Dunn (USA)

Концерт Keith Dunn (USA)

22 липня 2018, 20:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

Вартість

350 - 450 грн

Нічого зайвого, тільки губна гармоніка та голос, яким говорить сучасний блюз. Уже понад 40 років Кіт Данн виконує блюз, який своєю простотою і щирістю захоплює з першої хвилини.

Любов Кіта до блюзу почалася у віці 9-ти років, коли той вперше побачив концерт знаменитого блюзового гітариста Ті-Боун Вокера. Уже в 12 років Кіт придбав свою першу губну гармоніку і став виступати на вулицях і вечірках рідного Бостона. Його перша група «Blue Lightning» виконувала композиції Джуніора Уеллса, Джиммі Роджерса, Джеймса Коттона і Мадді Уотерса.

Згодом Кіт розвинув власний стиль і звук. Після виходу його сольного альбому «Alone With The Blues», Кіт отримав кілька нагород за тексти пісень «Strange Things Are Happening» і «Need To Make A Dollar», а також нагороду «Talking Blues» за живе виконання композицій з цього альбому.

На сьогоднішній день Кіт очолює блюз-бенд Keith Dunn Band і регулярно гастролює з The Love Gloves і The International Blues Band. Він постійний учасник багатьох музичних фестивалів, в тому числі Всесвітнього фестивалю губної гармоніки (Німеччина), фестивалю SPAH (США) і Коньяк-блюз (Франція). Він виступав з багатьма відомими музикантами: Джеймсом Коттоном, Роєм Елдріджем, Великим Уолтером Хортоном і Джиммі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх