Концерт JanuszSzrom Project

Концерт JanuszSzrom Project

18 квітня 2018, 20:00

Дім освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницкого, 57б)

facebook

Вартість

300 грн

Міжнародний проект кращих джазових музикантів Польщі та України. Концерт в межах презентаційного туру «Cho-Jazzz». Музиканти заграють авторські композиції, а також джазові стандарти у власних інтерпретаціях.

Склад колективу:
JanuszSzrom – польський джазовий вокаліст і композитор, доктор музичних наук, один з найвідоміших джазових вокалістів Польщі. В 2010 р. був відзначений як Вокаліст Року за рейтингом престижного джазового журналу Польщі Jazz Forum. Два альбоми Януша із проекту «Straszni Panowie Trzej» у 2009 році стали золотими.

MichalJaros – відомий польський контрабасист. Учасник і лауреат міжнародних конкурсів, зокрема Гран-прі на JazznadOdrа (Вроцлав, 1996), 1 премія на JazzJuniors, Kraków 2002, гран-прі на Hot Jazz Spring, Częstochowa 2003.

Ігор Гнидин – один з кращих барабанщиків України. Плідно працює як композитор і виконує свою музику в проекті «ShockolaD» та «Igo rHnydyn Project».Стипендіат програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia». Учасник стипендіальної програми від Кеннеді Центру (Вашингтон, США). Один із засновників джазової кафедри у Львівській Національній Музичній Академії.

Анастасія Литвинюк – піаністка, представниця нового покоління українських джазових музикантів. Співзасновниця проекту «ShockolaD». Лідер проекту «Litvinyuk Acoustic Jazz». Стипендіат програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia». Одна із засновників джазової кафедри у Львівській Національній Музичній Академії, викладач.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх