Концерт Ingrid Arthur

Концерт Ingrid Arthur

19 квітня 2019, 19:00

Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4)

Вартість

350 - 700 грн

Неповторна суміш соулу, фанку та блюзу у виконанні одного з найсильніших голосів в історії музики. Кожна композиція Інгрід Артур – це маленька cповідь, щира історія, розказана виразним голосом госпела.

Сходження Інгрід Артур в музичному світі почалося з виступів в клубах рідного Гейнсвілла, Джорджія. Її насичений традиційний госпел був просякнутий спадщиною Арети Франклін, Мевіс Степлс і Махалом Джексон. Талант не змусив себе довго чекати, і вже в середині 90-х молода співачка завоювала титул «Найпотужніший голос в історії музики».

Після визнання в США, популярність Інгрід поширилася і в Європі. Вона виступала на різних сценах в Парижі, Лондоні, Берліні та ділила сцену з легендами госпела: Трамайном Хокінсом, Ширлі Цезарем і Дороті Норвуд.

За час кар’єри Інгрід встигла стати учасницею кількох легендарних груп, серед яких Weather Girls і The Black Gospel Voices of America. Бувши 12 років солісткою The Black Gospel Voices of America, Інгрід дала понад 500 концертів в 96 країнах світу. Всюди її професіоналізм і унікальний голос винагороджувалися бурхливими оваціями і любов’ю глядача.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх