Концерт In Flames

Концерт In Flames

29 квітня 2019, 20:00

Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119)

facebook

Культові In Flames зі Швеції їдуть до українських фанатів з новим альбомом! Платівка отримала назву «I, The Mask» і вийде 1 березня.

Над тринадцятою студійною платівкою In Flames працювали протягом усього 2018 року. Для роботи зібрались номінант на премію «Греммі», продюсер Говард Бенсон і її лауреати Кріс Лорд-Елджі і Тед Дженсен, які займалися зведенням і мастерингом.

Натхненням для I, The Mask, за словами фронтмена Андерса Фрідена, стали його життя і світ, який постійно змінюється через неоднозначні події:

«Цей світ складний. Я дивлюся на своїх дітей і вони ростуть в середовищі, де все напружене та може вибухнути в буквальному сенсі. Те ж саме відбувається і з музикою. Мої минулі відносини і ситуації, в яких мені довелося побувати – це ідеї та натхнення для моїх пісень, які з’явилися в певний момент мого життя».

Що стосується звучання нового альбому, то Фріден не розкриває всіх карт, залишаючи подробиці таємницею, але дещо все ж вдалося дізнатися:

«Я радий, що люди зацікавлені. Якщо чесно, я не дуже люблю цей хайп навколо. Спочатку кажуть «О, вони повертаються», а коли отримують альбом, то кажуть «О, б … ть, нє, це фігня». Ми ніколи не повторюємося, з кожною новою платівкою йдемо далі. Що я можу сказати з приводу нової? Вона більш «гітарна» і дещо важкувата. Вона мелодійна, агресивна і в ній дуже-дуже пафосні приспіви. Сподіваюся, слухачі оцінять. А ті, хто знають In Flames хоч якийсь час навряд чи будуть розчаровані».

Квитки надійдуть у продаж наступного тижня в понеділок, 4 лютого.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх