Концерт гурту The Gitas

Концерт гурту The Gitas

27 липня 2018, 19:00

Клуб «Зеленый театр» (Паркова дорога, 2)

facebook

Вартість

350 - 650 грн

The Gitas група з Лос-Анджелеса з інтернаціональним складом.

Деякi важливi факти:
Саша Чемеров – раніше відомий, як лідер української рок-групи Димна Суміш та музичний продюсер, автор таких виконавців як Quest Pistols, Aгонь, Олександр Ревва та ін. Музикант шість років тому поїхав жити в Америку і через три роки заснував там групу. Зараз займається розробкою конструктивної секти.

Сел Рамаззіні – бас-гітарист і секс-символ The Gitas, народився в бетонних джунглях Гватемали. Перед тим як поїхати в Сполучені Штати був одним із лідерів андеграундного рок-н-рол руху в століці.

Також до складу входить семплер/ефектор Ігор Кириленко. В Україні музикант відомий, як скандальний екс-учасник The Erised, продюсер електронного проекту Hidden Element і екс-клавішник Світлани Лободи. На даний момент у складі The Gitas провів свої щасливі три місяці.

Новий учасник групи – Бруно Раголія народився в Буенос Айрес, Аргентина. Почав грати на барабанах в дуже юному віці завдяки батькові, відомому в країні барабанщику.

The Gitas тільки-но повернулися з успішного туру в Гватемалі, випустили новий EP та трек разом з Бумбокс, а також готують музичне відео до синглу Purge.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх