Концерт гурту Rhye

Концерт гурту Rhye

21 червня 2019, 19:00

Bel étage (вул. Шота Руставелі, 16а)

facebook

Вартість

від 249 грн

Під ці пісні можна розбивати серце або збирати його наново, розчинятися у щирості чи танути від ніжності. Байдужими вони вас точно не залишать! Ще кілька років тому концерт Rhye в Україні був лише мрією, а зараз уже можна почати рахувати дні до виступу лідерів «нової інтимності» в музиці.

До нас їдуть автори одного з найкращих альбомів 2013 року за версією видань Billboard, Pitchfork, Spin, Complex і NPR. Rolling Stone поставив їхній реліз на 12 місце в списку найкращих дебютів року, перед Darkside, Ariana Grande та King Krule.

Rhye – дует данського інструменталіста Робіна Ганнібала і канадського музиканта Майка Мілоша, володаря унікального андрогінного вокалу. Навіть зараз, через шість років після старту гурту, все ще важко повірити, що такі музика й слова були зіграні й заспівані чоловіками.

Другий альбом Blood вийшов у 2018 році вже без участі Робіна, який пішов із Rhye роком раніше. Це той рідкісний випадок, коли відсутність змін у звучанні стала головним плюсом роботи. Після випуску альбому гурт вирушив у світовий тур, відігравши солд-аут концерти в містах Америки, Канади та країнах Європи.

Минулого року Rhye дали тільки 30 концертів у Європі, виступаючи, в основному, на фестивалях. Сольники гурту проходили при повних залах по обидві сторони Атлантики. Серед анонсованих на 2019 рік виступів також більшість фестивальних. Тому концерт Rhye у Києві – це ексклюзив, одна з рідкісних можливостей побачити унікальний гурт наживо.

Продажі почнуться 21 березня 2019, 12:00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх