Концерт гурту Jungle

Концерт гурту Jungle

25 січня 2019, 19:00

Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)

facebook

Вартість

1190 - 2190 грн

Купити квиток

Британці Jungle вперше виступлять в Україні та представлять новий альбом «For Ever».

Том МакФарланд і Джош Ллойд-Ватсон дружать із дев’яти років. Вони жили не тільки по сусідству один з одним, але і з культовим клубом Shepherd’s Bush Empire. На двох у них було багато спільного. Наприклад, музика і бажання підкорити сцену цього старовинного концертного залу.

Перш ніж зібрати Jungle, Том і Джош пограли у багатьох групах, але особливого успіху не досягли. У 2013-у вони вирішили спробувати тропічний фанк з фальцетом і назвалися Jungle. Їх помітив Річард Расселл, глава лейблу XL – дому Адель, Radiohead, Джека Уайта і King Krule. Расселл довго не думав і забрав хлопців до себе, випустивши їх дебютник вже наступного року.

Успіх був колосальним. Півмільйона проданих копій. Національне визнання і неслабкий інтерес у США. Сплав диско, груву, співу на три голоси і вплив поп-музики двадцятого століття спрацював.

Однак другий альбом довелося чекати 4 роки. 14 вересня альбом «For Ever» побачив світ. Платівка продовжує розвивати ідеї Jungle. За словами групи, у них вийшла «пост-апокаліптична радіостанція, яка без зупинки крутить пісні про розставання». Опис сумний, але у випадку з Jungle – суцільні веселощі, якими група буде рада поділитися з вами вже у січні.

Продаж – з 19 вересня, 12:00.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх